Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
02 lis 2012 „Przeczytaj to, co mi się podobało”: akcja III LO
i Domu Książki w Białymstoku – listopad 2012

W listopadzie 2012 r. na terenie naszej szkoły rusza akcja „Przeczytaj to, co mi się podobało”, podczas której zbierane będą książki.
Każdy, kto chce oddać jedną książkę, może ją przynieść do biblioteki szkolnej. Nie musi to być książka nowa. Warunkiem jest, by każdy, kto chce książkę podarować, napisał krótką informację (może być to jedno zdanie) dlaczego warto właśnie tę książkę przeczytać. Wszystkie podarowane w tej zbiórce książki zostaną przekazane do antykwariatu przy ul. Lipowej w Białymstoku i będą dostępne w okresie świątecznym jako podarunek od uczniów III LO dla miłośników książek. Każdy z nas na pewno w domowych biblioteczkach ma taką książkę, którą chętnie podzieli się z innymi.
Mamy nadzieję, że akcja spotka się z zainteresowaniem uczniów i nauczycieli naszej szkoły.
Bliższych informacji udzielają panie: Maryla Boćkowska (s. 129), Katarzyna Maciejuk i Małgorzata Tomaszewska (biblioteka III LO).