Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
15 paź 2012 XLII Olimpiada Biologiczna 2012/2013 – wyniki etapu szkolnego


13 października  odbył się etap szkolny XLII Olimpiady Biologicznej. Uczniowie klasy II e, II i, III e, III i oraz III g zaprezentowali swoje prace badawcze uczniom klasy I e i I f, którzy zapewne w przyszłym roku podejmą próbę udziału w olimpiadzie. W etapie okręgowym naszą szkołę będą reprezentowali:

  1. Damian Toczydłowski z klasy II i – uczeń p. G. Kudelskiej-Pasławskiej
  2. Damian Konopka z klasy II i – uczeń p. G. Kudelskiej-Pasławskiej
  3. Magdalena Krawiel z klasy II i – uczennica p. G. Kudelskiej-Pasławskiej
  4. Karolina Wojciechowska z klasy II i – uczennica p. G. Kudelskiej-Pasławskiej
  5. Marta Czarnecka z klasy II i – uczennica p. G. Kudelskiej-Pasławskiej
  6. Kinga Nosewicz z klasy II i – uczennica p. G. Kudelskiej-Pasławskiej
  7. Agnieszka Gołaszewska z klasy II i – uczennica p. G. Kudelskiej-Pasławskiej
  8. Katarzyna Pilecka z klasy II i – uczennica p. G. Kudelskiej-Pasławskiej
  9. Mikołaj Nos z klasy II i – uczeń p. G. Kudelskiej-Pasławskiej
  10. Anna Pawlak z klasy II i – uczennica p. G. Kudelskiej-Pasławskiej
  11. Karolina Niewińska z klasy II i – uczennica p. G. Kudelskiej-Pasławskiej
  12. Paulina Ausztol z klasy II e – uczennica p. M. Łupińskiej
  13. Aleksandra Giedź z klasy II e – uczennica p. M. Łupińskiej
  14. Mateusz Grochowski z klasy II e – uczeń p. M. Łupińskiej
  15. Aleksandra Leoniuk z klasy II e – uczennica p. M. Łupińskiej
  16. Patrycja Makarewicz z klasy II e – uczennica p. M. Łupińskiej
  17. Joanna Wnorowska z klasy II e – uczennica p. M. Łupińskiej
  18. Agata Berent z klasy III e – uczennica p. M. Łupińskiej
  19. Aneta Bubieńczyk z klasy III e – uczennica p. M. Łupińskiej
  20. Magdalena Czajkowska z klasy III e – uczennica p. M. Łupińskiej
  21. Monika Kowalczyk z klasy III e – uczennica p. M. Łupińskiej
  22. Paulina Misiukiewicz z klasy III e – uczennica p. M. Łupińskiej
  23. Paulina Żybul z klasy III e – uczennica p. M. Łupińskiej
  24. Tomasz Skorupski  z klasy III e – uczeń p. M. Łupińskiej
  25. Anna Karwacka z klasy III i – uczennica p. A. Siemienkowicz
  26. Anna Sadowska z klasy III i – uczennica p. A. Siemienkowicz
  27. Aleksandra Janiuk z klasy III i – uczennica p. A. Siemienkowicz
  28. Mateusz Oksiuta z klasy III i – uczeń p. A. Siemienkowicz
  29. Konrad Zuzda z klasy III i – uczeń p. A. Siemienkowicz
  30. Alicja Siemieniako z klasy III i – uczennica p. A. Siemienkowicz
  31. Łukasz Wolszczuk z klasy III i – uczeń p. A. Siemienkowicz
  32. Tomasz Charytoniuk z klasy III i – uczeń p. A. Siemienkowicz
  33. Joanna Kulikowska z klasy III i – uczennica p. A. Siemienkowicz
  34. Katarzyna Kurza z klasy III i – uczennica p. A. Siemienkowicz
  35. Weronika Lotkowska z klasy III i – uczennica p. A. Siemienkowicz
  36. Bogumił Baczewski z klasy III i – uczeń p. A. Siemienkowicz
  37. Monika Godlewska z klasy III i – uczennica p. A. Siemienkowicz
  38. Dominik Malicki z klasy III g – uczeń p. A. Siemienkowicz
  39. Karol Waleśkiewicz z klasy I i – uczeń p. A. Siemienkowicz