Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
29 cze 2012 Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

29 czerwca 2012 r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012. Na początku głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Górniak. Następnie wręczone zostały listy gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy uzyskali średnią 5 i wyżej.

Najwyższe średnie w szkole uzyskali:

-Sylwia Pieńkowska z klasy 1g średnia 5,72

-Maria Perzyna z klasy I d, średnia 5,64

-Patrycja Makarewicz z klasy I e, średnia 5,53

-Mateusz Wojciech Grochowski z klasy I e, średnia 5,53

 

Listy gratulacyjne otrzymali:

- państwo Ewa i Sławomir Pieńkowscy z córką Sylwią,

- państwo Marzenna i Marek Perzynowie z córką Marią,

- państwo Wiesława i Maciej Makarewiczowie z córką Patrycją,

- państwo Jolanta Daniela Zalewska-Grochowska i Wojciech Grochowski z synem Mateuszem Wojciechem

 

Z klasy 0g listy gratulacyjne otrzymała:

-pani Urszula Krysiewicz z córką Anną średnia 5,13

 

Z klasy I a listy gratulacyjne otrzymali:

-państwo Grażyna i Kazimierz Kamińscy z córką Katarzyną - średnia 5,29

 

Z klasy I b listy gratulacyjne otrzymali

- państwo Beata i Andrzej Szeroki z córką Natalią - średnia 5,29

 

Z klasy I c listy gratulacyjne otrzymali:

- państwo Beata i Dariusz Tyszkiewicz z córką Martyną- średnia 5,43

- państwo Iwona i Dariusz Niezabitowscy z córką Katarzyną – średnia 5,36

- państwo Bożena i Lech Fiedorowicz z córką Izabelą - średnia 5,14

 

Z klasy I d listy gratulacyjne otrzymali:

-państwo Anna i Jan Żemajdukowie z synem Patrykiem –średnia 5,21

-państwo Halina i Wiesław Mińczukowie z córką Joanną –średnia 5,14

-państwo Katarzyna i Sławomir Laskowscy z córką Karoliną – średnia 5,08

-państwo Elżbieta i Sławomir Trzeciakowie z córką Agatą –średnia 5,07

-państwo Edyta i Henryk Truszkowscy z córką Adrianną –średnia 5,00

-państwo Jolanta i Andrzej Szerakowscy z córką Martą - średnia 5,00

 

Z klasy I e listy gratulacyjne otrzymali:

-pani Małgorzata Ausztol z córką Pauliną - średnia 5,47

-państwo Elżbieta i Piotr Bernaccy z córką Pauliną –średnia 5,07

-państwo Jolanta i Leszek Dziadel z synem Mariuszem - średnia 5,00

-państwo Bożena i Jerzy Giedź z córką Aleksandrą –średnia 5,50

-państwo Weronika Maria i Aleksy Jakubowscy z córką Karoliną –średnia 5,00

-państwo Henryka i Jan Kiszkiel z córką Justyną –średnia 5,27

-państwo Małgorzata i Andrzej Klepaccy z córką Anną –średnia 5,40

-państwo Barbara i Jan Kwiatkowscy z córką Anną –średnia 5,13

-państwo Małgorzata Pawłowska –Leoniuk i Adam Leoniuk z córką Aleksandrą –średnia 5,20

-państwo Helena i Stanisław Moroz z córką Karoliną –średnia 5,47

-państwo Małgorzata i Robert Panas z synem Konradem –średnia 5,13

-państwo Bogusława i Marek Wnorowscy z córką Joanną –średnia 5,33

-państwo Bożena i Jacek Zajkowscy z córką Elżbietą –średnia 5,13

-pani Łucja Zaręba z córką Anną –średnia 5,20

 

Z klasy I f listy gratulacyjne otrzymali:

-państwo Lucyna i Wojciech Szczerba z synem Maciejem –średnia 5,00

 

Z klasy I g listy gratulacyjne otrzyali:

- państwo Agata i Stefan Szypluk z córką Magdaleną –średnia 5,13

- państwo Teresa i Sławomir Kuczyńscy z córką Emilią- średnia- 5,11

-państwo Bożena i Krzysztof Masłowscy z córką Gabrielą- średnia 5,06

-państwo Irena i Antoni Wróblewscy z córką Aleksandrą – średnia 5,06

-państwo Beata i Mieczysław Raczkowscy z synem Piotrem –średnia 5,00

 

Z klasy I h listy gratulacyjne otrzymali:

- państwo Ewa i Piotr Murawscy z córką Natalią- średnia 5,29

 

Z klasy I i listy gratulacyjne otrzymali:

-państwo Agnieszka i Grzegorz Krawiel z córką Magdaleną średnia 5,40

-państwo Joanna i Jarosław Czarneccy z córką Martą średnia 5,21

-państwo Jolanta i Artur Nosewicz z córką Kingą średnia 5,20

-państwo Alicja i Czesław Pruszyńscy z córką Pauliną średnia 5,13

-państwo Alina i Jan Andruszkiewiczowie z córką Moniką średnia 5,0

-państwo Jolanta i Paweł Sawiccy z córką Katarzyną średnia 5,0

-państwo Mariola i Artur Toczydłowscy z synem Damianem średnia 5,0

 

Z klasy II a listy gratulacyjne otrzymali:

-państwo Małgorzata i Tadeusz Kownaccy z córką Patrycją średnia 5,40

-państwo Eugenia i Jan Pogorzelscy z synem Dawidem średnia 5,36

-państwo Justyna i Andrzej Grodzccy z córką Pauliną –średnia 5,13

-państwo Alicja i Piotr Gruszewscy z córką Beatą –średnia 5,13

 

Z klasy II b listy gratulacyjne otrzymali:

- państwo Zofia i Sławomir Czuprynko z córką Weroniką – średnia 5,08

 

Z klasy II c listy gratulacyjne otrzymali:

-państwo Joanna Keil i Krzysztof Kozak z synem Jakubem – średnia 5,50

-państwo Anna i Waldemar Czarnowiczowie z córką Justyną – średnia 5,29

- pan Wiesław Dąbrowski z córką Weroniką –średnia 5,00

 

Z klasy II d listy gratulacyjne otrzymali:

- państwo Bożena i Bogusław Jakubowscy z córką Joanną – średnia 5,31

 

Z klasy II e listy gratulacyjne otrzymali:

- państwo Danuta Mierzwińska i Mariusz Kowalczyk z córką Moniką – średnia 5,43

- państwo Bożena i Marek Czajkowscyz córką Magdaleną – średnia 5,36

- państwo Marzenna i Andrzej Misiukiewiczowie z córką Pauliną – średnia 5,21

- państwo Bożena i Tadeusz Bubieńczyk z córką Anetą średnia – 5,14

 

Z klasy II f listy gratulacyjne otrzymali:

-państwo Elżbieta i Bogusław Prokop z córką Natalią –średnia 5,36

-państwo Teresa i Kazimierz Wróblewscy z córką Justyną –średnia 5,36

-państwo Bożena i Marek Ignatowicz z córką Martyną –średnia 5,29

-państwo Lidia i Andrzej Żybul z córką Joanną –średnia 5,29

- państwo Anna i Mirosław Rogało z synem Maciejem średnia 5,21

-państwo Daria i Jan Giba z synem Dawidem –średnia 5,07

-państwo Katarzyna i Artur Jensław z synem Bartłomiejem –średnia 5,07

-państwo Bożena i Mirosław Paszkowscy z córką Eweliną –średnia 5,07

 

Z klasy II g listy gratulacyjne otrzymali:

-państwo Katarzyna Joanna i Wojciech Golc z córką Martą – średnia 5,14

-państwo Barbara i Dariusz Kozłowscy z córką Olgą – średnia 5,14

- państwo Agnieszka i Władysław Borowik z córką Karoliną - średnia 5,00

 

Z klasy II h listy gratulacyjne otrzymali:

- państwo Wiesława i Jacek Niklińscy z córką Natalią – średnia 5,36

- pani Anna Awier z córką Martyną –średnia 5,00

 

Z klasy II i listy gratulacyjne otrzymali:

-państwo Małgorzata i Marian Zuzda z synem Konradem- średnia 5,27

-państwo Małgorzata i Grzegorz Puławscy z córką Kamilą- średnia 5,13

-państwo Lilla Edyta i Janusz Lotkowscy z córką Weroniką –średnia 5,13

-państwo Beata i Janusz Konopka z córką Aleksandrą –średnia 5,07

-pani Anna Janiuk z córką Aleksandrą –średnia 5,00

 

 

Co roku nasi uczniowie osiągają znaczące sukcesy w olimpiadach oraz konkursach przedmiotowych.

W 42. Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego tytuł finalisty zdobyły uczennice klasy II h:

-Kamila Cieśluk

-Natalia Niklińska

-Emilia Grycuk

 

W 36. Olimpiadzie Języka Angielskiego tytuł finalisty zdobyła uczennica kl. II d:

-Joanna Jakubowska

 

W 38. Olimpiadzie Historycznej tytuł finalisty zdobył

-Dawid Pogorzelski z klasy II a

 

W 38. Olimpiadzie Geograficznej i Nautologicznej tytuł finalisty uzyskała

-Justyna Czarnowicz z klasy II c

 

W 18. Olimpiadzie Języka Białoruskiego tytuł laureata zdobyła

-Lidia Piekarska z klasy I c

tytuł finalisty zdobyła

-Nina Wawrzeniuk z klasy I c

 

W międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny

Wyróżnienia otrymali:

-Łukasz Nowosada – kl. I f

-Bartosz Ziuzia – kl. II f

-Monika Kowalczyk – kl. II e

-Tomasz Anasiński – kl. I b

 

W X Edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Rosyjskiej tytuł laureata trzeciego miejsca zdobyła:

-Justyna Grzybek z klasy I h

 

Za zdobycie zaszczytnego tytułu „Taon” w polsko-ukraińskim konkursie fizycznym „Lwiątko” nagrody otrzymują:

-Paweł Żak z klasy II b

-Paweł Sikorski z klasy I b

 

Za pracę na rzecz szkoły i opiekę nad sprzętem nagłośniającym listy gratulacyjne otrzymali:

-Kacper Zubrzycki

- Bartłomiej Jensław

-Adam Babiński

- Paweł Piotrkowski

 

Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4.75-4.99

 

Z klasy 0 g:

- Dominika Baraniecka

- Dominika Hassmann

- Małgorzata Kardasz

- Emilia Oniszczuk

- Anna Sakowicz

- Maja Wasilczyk

 

Z klasy I a:

- Ewelina Kłosek

- Julianna Powichrowska

 

Z klasy I b:

- Agata Galicz

- Aleksandra Nowosada

 

Z klasy I c:

- Katarzyna Szum

- Jan Suter,

- Agata Łochnicka

 

Z klasy I d:

- Joanna Prus

- Pola Aniśkiewicz

- Maciej Krasucki

- Magdalena Popławska

 

Z klasy I e:

- Dominika Cylwik

- Justyna Grabowska

- Monika Jaszkowska

- Paulina Korol

- Adam Paszko

- Sara Warecka

- Magdalena Wiesławska

 

Z klasy I f:

- Sylwia Truszkowska

- Tomasz Szczerba

- Weronika Żochowska

- Michał Mursztyn

 

Z klasy I g:

-Dajana Kmieć

-Beata Otoka

-Aleksandra Poleszuk

 

Z klasy I i:

-Agnieszka Gołaszewska

-Karolina Wojciechowska

-Paulina Dołęgowska

-Karolina Niewińska

-Paweł Bolewski

-Julia Roleder

-Damian Konopka

-Joanna Bartosiak

-Kinga Wesołowska

-Sylwia Breczko

 

Z klasy II a :

-Monika Jakimiuk

 

Z klasy II b:

-Ewelina Fiedorczyk

-Marta Łazarewicz

 

Z klasy II c:

- Dominika Cylwik

- Kinga Bukowska

-Karolina Kardasz

-Aleksandra Sawoniewska

-Karolina Szmurło

 

Z klasy II d:

-Dominik Budzicki

-Paula Hajduczenia

-Katarzyna Marcinkiewicz

-Joanna Zawistowska

-Kacper Zubrzycki

-Paweł Kozakiewicz

-Aleksandra Czaczkowska

-Urszula Piszczatowska

-Sylwia Stepaniuk

 

Z klasy II e:

-Julita Anna Ostaszewska

-Olga Świerzbińska

-Paulina Żybul

-Grzegorz Wróblewski

 

Z klasy II f :

-Bartosz Ziuzia

-Agnieszka Dziubanowska

-Maciej Grabowski

-Marcin Kisiel

-Kinga Pawlukiewicz

 

Z klasy II g:

-Ewa Giba

-Edyta Ułanowicz

-Izabela Wyszkowska

 

Z klasy II h:

-Emilia Kierzkowska

-Michalina Nowak

 

Z klasy II i :

-Marta Baczewska

-Bogumił Baczewski

-Monika Godlewska

-Anna Karwacka

-Kamila Krasowska

-Joanna Kulikowska

-Paweł Muszyński

-Alicja Siemieniako

-Kamila Zawadzka

-Krzysztof Żukowski

 

 


Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

 


Uczniowie z najwyższą średnią w szkole

 

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak oraz uczniowie z najwyższą średnią w szkole wraz z rodzicami

 

Pani Katarzyna Dral – wych. kl. 0 g, pani Urszula Krysiewicz z córką Anną oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

 

Pani Dorota Liżewska – wych. kl. I a, pan Kazimierz Kamiński z córką Katarzyną oraz pani wicedyrektor Barbara Kalinowska

 

Natalia Szeroki, Pani Dyrektor Małgorzata Górniak oraz pan Wojciech Panasewicz – wych. kl. I b

 

Pani wicedyrektor Barbara Kalinowska wręcza listy gratulacyjne 

 

Pani Joanna Kamocka, pani wicedyrektor Barbara Kalinowska oraz najlepsi uczniowie z kl. I c

 

Pan Leszek Jawor, pani wicedyrektor Barbara Kalinowska oraz najlepsi uczniowie z kl. I d

 

Pani Małgorzata Schroeder, Pani Dyrektor Małgorzata Górniak, pani wicedyrektor Barbara Kalinowska oraz najlepsi uczniowie z kl. I e

 

Pani wicedyrektor Barbara Kalinowska oraz pani Maryla Boćkowska wręczają list gratulacyjny pani Lucynie Szczerbie i Maciejowi Szczerbie, ucz. kl. I f 

 

Pani Małgorzata Janusz, Pani Dyrektor Małgorzata Górniak oraz najlepsi uczniowie z kl. I g

 

Pani Barbara Majewska, pani wicedyrektor Barbara Kalinowska oraz najlepsi uczniowie z kl. I h

 

Pani Justyna Ostrowska, Pani Dyrektor Małgorzata Górniak oraz najlepsi uczniowie z kl. I i

 

Pani wicedyrektor Barbara Kalinowska i pani Joanna Perkowska oraz najlepsi uczniowie z kl. II a

 

Pani Beata Parciak, Weronika Czuprynko, ucz. kl. II b oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

 

Pan Grzegorz Dąbrowski, pani wicedyrektor Barbara Kalinowska oraz najlepsi uczniowie z kl. II c

 

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak, pan Bogusław Jakubowski, Joanna Jakubowska, ucz. kl. II d oraz pani Anna Awier

 

Pani Małgorzata Łupińska, pani wicedyrektor Barbara Kalinowska oraz najlepsi uczniowie z kl. II e

 

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak, pani Sylwia Żylińska-Awruk oraz najlepsi uczniowie z kl. II f

 

Pani wicedyrektor Barbara Kalinowska, Marta Golc, ucz. z kl. II g oraz pani Krystyna Ratasiewicz

 

Pani Kinga Łowicka-Kwiatosz, Martyna Awier, ucz. kl. II h, pani Anna Awier oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

 

Pani wicedyrektor Barbara Kalinowska i pani Anna Siemienkowicz oraz najlepsi uczniowie z kl. II i

 

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak oraz finaliści i laureaci olimpiad i konkursów przedmiotowych wraz z opiekunami

 

Pan Wojciech Panasewicz oraz uczniowie wyróżnieni za pracę na rzecz szkoły i opiekę nad sprzętem nagłośniającym

 

W imieniu uczniów głos zabrała Weronika Żochowska, ucz. kl. I f – przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego

 

Nagrody książkowe oraz listy gratulacyjne